خدمات اینستاگرام

خرید انواع خدمات اینستاگرام

اول بیاید یکم درباره اینستاگرام بخونیم؛ ببینیم از کجا اومده چیکارا کرده تا به موقعیت الانش رسیده!
همین الان بهتون بگم که اینستاگرام الان ۱۲ ساله مهمون گوشی هامونه و داریم خواه ناخواه ازش پول در میاریم یا باعث میشیم افرادی پول دربیارن.

خدمات آنلاین اینستاگرام لنزو

در ادامه این مطلب به انواع خدمات اینستاگرام می پردازیم و هر کدوم رو مجزا شرح می دهیم.
اینستاگرام یک سرویس شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو ساخته شده کشور آمریکایی است که توسط کوین سیستروم و مایک کریگر تأسیس شده است.

در آوریل ۲۰۱۲، فیس بوک این سرویس را به مبلغ تقریبی ۱ میلیارد دلار به صورت نقد و سهام خریداری کرد. این برنامه به کاربران امکان می دهد رسانه هایی را بارگذاری کنند که می توانند با فیلترها ویرایش شوند و با هشتگ ها و برچسب های جغرافیایی سازماندهی شوند.

پست ها را می توان به صورت عمومی یا با دنبال کنندگان از قبل تایید شده به اشتراک گذاشت. کاربران می توانند محتوای سایر کاربران را بر اساس برچسب ها و مکان ها مرور کنند و محتوای پرطرفدار را مشاهده کنند. کاربران می توانند عکس ها را لایک کنند و سایر کاربران را دنبال کنند تا محتوای خود را به فید شخصی(سیو) اضافه کنند.

روش های افزایش بازدید اینستاگرام
اینستاگرام در ابتدا تنها با اجازه قاب بندی محتوا در نسبت تصویر مربعی (۱:۱) با ۶۴۰ پیکسل برای مطابقت با عرض صفحه نمایش آیفون در آن زمان متمایز بود. در سال ۲۰۱۵، این محدودیت ها با افزایش به ۱۰۸۰ پیکسل کاهش یافت.

این سرویس همچنین ویژگی‌های پیام‌رسانی، امکان گنجاندن چندین تصویر یا ویدیو در یک پست واحد، و ویژگی «داستان‌ها» – مشابه Snapchat اصلی – را اضافه کرد.

که به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها و ویدیوها را در یک طراز متوالی، با هر پست ارسال کنند که در دسترس دیگران برای هر ۲۴ ساعت باقی می ماند، از ژانویه ۲۰۱۹، ویژگی Stories روزانه توسط ۵۰۰ میلیون کاربر استفاده می شود.

افزایش بازدید اینستاگرام

اینستاگرام که ابتدا برای iOS در اکتبر ۲۰۱۰ راه اندازی شد، به سرعت محبوبیت پیدا کرد، با یک میلیون کاربر ثبت نام شده در دو ماه، ۱۰ میلیون کاربر در یک سال، و ۱ میلیارد کاربر تا ژوئن سال ۲۰۱۸.

نسخه اندروید در آوریل ۲۰۱۲ منتشر شد و به دنبال آن یک ویژگی: رابط دسکتاپ محدود در نوامبر ۲۰۱۲، یک برنامه Fire OS در ژوئن ۲۰۱۴، و یک برنامه برای ویندوز ۱۰ در اکتبر ۲۰۱۶ بروز رسانی شد. تا اکتبر ۲۰۱۵، بیش از ۴۰ میلیارد عکس آپلود شده بود.

اگرچه اینستاگرام به دلیل نفوذش مورد ستایش قرار گرفته است، اما به ویژه به دلیل تأثیر منفی بر سلامت روان نوجوانان، تغییرات خط مشی و رابط کاربری، اتهامات سانسور و محتوای غیرقانونی یا نامناسب بارگذاری شده توسط کاربران، مورد انتقاد قرار گرفته است.

قبل از اینکه بریم سراغ خدمات ما، اینو بهتون بگم که همه چز باید اصولی و درست باشه، اگر از راه خلافش جلو برید با حرف نمیتونید مسئله رو حل کنید چون ربات شمارو میبنده و کسب و کار چندین ساله شما به باد میره.

اگر میگیم راه اصولی یعنی با تولید محتوا درست این کار رو بکنید، با تبلیغات درست فالوور های هدفمند رو به پیج (صفحه کاری) بیارید و با سیاست های درست اونها رو نگه‌دارید.

اولین قدم تشخیص بدید چیکار میخواید بکنید، اگر نتونستید هدف خودتونو مشخص کنید، کافیه بهمون زنگ بزنید با روانشناس های ما صحبت کنید تا با توجه به علایق شما به کسب و کار مناسب روحیه و خلق و خوی شما بهتون مشاوره بدهند.

امکانات جانبی اینستاگرام مورد ارائه لنزو:

اینستاگرام یک پلتفرم خارجی که کسب درآمد ازش مثل آب خوردن هم سخته هم راحت!
شماره مشاوره ۲۴/۷ ما: ۰۹۳۹۳۳۶۸۶۱۹

خانهسوالاتفروشگاهخدماتتماس